Program zlotu

Program Zlotu 55 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego:

8 czerwca 2013 /sobota/
teren Harcerskiego Ośrodka Obozowego ?Lubianka? Starachowice ul. Szydłowskiego 1

Godz. 16.00 ? prezentacje tras rajdowych /scena/
Godz.17.30 ? koncert zespołu ?Lubianka Gondoliers?
Godz.18.00 ? koncert zespołu ?Nad Porami Roku?
Godz.19.00 ? koncert zespołu ?Cisza jak Ta?

Po wcześniejszym ustaleniu z Komendą Zlotu możliwość pływania łódkami, kajakami, trampolina i ścianka wspinaczkowa.
W godzinach 15-17 wydajemy obiad dla uczestników rajdu /szczegóły Komendy Tras ustalają z Kwatermistrzem Rajdu druhem Tomaszem Słomińskim Tel. 606 987 246/.
Dostępność sprzętu noclegowego, oraz miejsca biwakowania Komendy Tras ustalają z Kwatermistrzem Rajdu.

9 czerwca / niedziela/

Godz. 7.00 ? Polowa Msza Święta ? teren HOO?Lubianka?

Teren wokół Hufca ZHP Starachowice przy ul. Harcerskiej 4

Godz. 9.30 ? otwarcie wystawy fotograficznej ?Idzie rajd? , spotkanie z instruktorami, twórcami i zaproszonymi gośćmi.
Godz. 11.00 ? uroczysty apel zlotowy

Przewidywany zakończenie Rajdu w okolicach godziny 13.00

Możliwość przyjazdu tylko na Zlot Rajdu koszt: 15 złotych w tym /gorący posiłek w sobotę, znaczek, miejsce na rozbicie namiotu/.

Kontakt starachowice@zhp.pl lub Sekretarz Rajdu hm. Irena Tuchowska tel. 602 648 550

Do pobrania: Program Zlotu w wersji .pdf