Sabaty Pocztowe

Projekt PH Szczecin II.

Jedną z imprez towarzyszących 55 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego, będą Sabaty Pocztowe przed laty zainicjowane przez naczelnika PH 67 Starachowice ? śp. hm. Jerzego Krukowskiego, reaktywowane dzięki inicjatywie Naczelnictwa PH WS GK ZHP.

Więcej na temat historii spotkań pocztowców na zlotach Harcerskich Rajdów Świętokrzyskich można poczytać na stronie:

Relację z Sabatu Pocztowego który się odbył w trakcie trwania 54 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego można znaleźć na podstronie Sabaty Pocztowe.

Wszystkich których interesuje filatelistyka i działalność Poczt Harcerskich serdecznie zapraszamy na tegoroczny Rajd.