Kolekcjonerom szufladkowym mówimy NIE

Cieszy nas bardzo, że jest odzew po umieszczeniu informacji o Sabatach Pocztowych.
hm. Marek Bieżanowski, Naczelnik PH 122 Skawina a zarazem instruktor Centralnego Archiwum Poczt Harcerskich, przysłał nam uzupełnienie do tego wpisu:

Poczta Polska (Starachowice 1) emitowała jeszcze datownik z okazji XXX Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego /5 VI 1988/ który przesyłam w załączeniu. Był jeszcze jeden zapowiadany w prasie filatelistycznej datownik Poczty Polskiej (Starachowice 1) z okazji XXXV Rajdu Świętokrzyskiego. Nie został on jednak wydany w abonamencie. Dlatego też nie potrafię określić czy został wykonany i jak wyglądał. Może ktoś z Was posiada wzór datownika z okazji XXXV HRŚ.

Image_6890

Stąd też gorąca prośba do sympatyków Rajdu: posiadasz jakieś materiały związane z Historią Rajdów Świętokrzyskich (zdjęcia których nie ma w Galerii, relacje, kroniki, piosenki które śpiewano lub powstały na trasach) nie pozwól, żeby mole miały z tego pożywkę, lub co gorsza ktoś to wyrzucił do śmieci. Podziel się z nami. Materiały można przesyłać na adres: szpula_p@go2.pl.

Równolegle na Fanpage Rajdu Agata także zbiera Wasze wspomnienia.

Macie swoje ciekawe zdjęcia archiwalne ze Świętucha? Pokażcie! Podpiszcie kto jest na nich, który to rok i nr trasy. Wyślijcie na agata.barszcz@zhp.net.pl

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.