Poczty Harcerskie na Rajdzie Świętokrzyskim

Na uwagę zasługuje fakt, że Naczelnictwo Poczt Harcerskich Zespołu Specjalności Głównej Kwatery ZHP reaktywowało trzy lata temu „Pocztowe Sabaty”, których pomysłodawcą i organizatorem był nasz instruktor – naczelnik Poczty Harcerskiej 67. Starachowice śp. hm. Jerzy Krukowski.
W tym roku, w roku 100-lecia Poczt Harcerskich, pocztowcy w harcerskich mundurach, po raz dziesiąty pojawili się na HRŚ, by w miarę swych możliwości finansowych (zero dotacji) prowadzić dla zainteresowanych zuchów majsterkę a dla harcerzy warsztaty z zakresu swojej specjalności.

hm. Henryk F. Karwowski
Naczelnik Poczt Harcerskich
Zespołu Specjalności Głównej Kwatery ZHP

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.