Przebieg trasy VI

_6052037

W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania o przebieg trasy pokoleniowej, Komenda Trasy zdecydowała się na odejście od konwencji „w ciemno” i podaje do wiadomości jej przebieg.

Zapisy w Regulaminie zostały uaktualnione.

2.06.2016 – Święta Katarzyna (parking obok klasztoru) – Łysica – Przełęcz Świętego Mikołaja – Kakonin – skrajem Puszczy Jodłowej do Pomnika Partyzantów Ziemi Kieleckiej–(15 km)
3.06.2016 – Święta Katarzyna – szlak czerwony – Kraiński Grzbiet – Wymyślona – Radostowa – szlak niebieski –Ciekoty (Żeromszczyzna) –Święta Katarzyna – ( 15 km )
4.06.2016 – Święta Katarzyna – szlak niebieski – Miejska Góra – Bodzentyn (zlot)

Przypominamy również, że w ubiegłym roku konwencja trasy VI uległa zmianie. Liczymy na liczny powrót na szlaki Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego rodzin harcerskich, którym bardzo brakuje tego wydarzenia w ich kalendarzu turystycznym.

W tegorocznej edycji Rajdu seniorów zapraszamy na trasę zlotową (autokarową).