62 Harcerski Rajd Świętokrzyski idzie we wrześniu!

Harcerski Rajd Świętokrzyski to nie tylko 62 lata tradycji ale przede wszystkim zamiłowanie do wędrówki, przygody, braterstwo i ponadczasowe przyjaźnie. Takich wartości nie zabierze nam nawet pandemia. Tegoroczny Świętuch poczeka do jesieni i powędruje bo to przecież „Miejsce mocy naszej upragnionej – to Świętucha czas”. Do zobaczenia na szlakach, do zobaczenia na zlocie.
Komendantka Rajdu
phm. Ilona Traczyk

________________________________________________________

Komenda 62 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego wraz z komendantami tras zdecydowała, że Rajd pójdzie we wrześniu!
Patrząc na sytuację, która wokół nas panuje zdecydowaliśmy się przenieść termin rajdu na ostatni weekend września tj. 24-27.09.2020 r.
Trzymamy mocno kciuki i wierzymy w to, że uda nam się bezpiecznie spotkać na szlakach Gór Świętokrzyskich jesienią.
Na ten moment zawieszamy regulamin i zgłoszenia!
Nowych szczegółów i ankiety możecie spodziewać się na przełomie czerwca/lipca.

Trzymajcie się zdrowo!
Czuwaj!